İngiltere Vizesi Başvurusunda Tercümenin Önemi

2018-03-26 00:22:11

İngiltere vizesi, İngilizce tercüme

İngiltere vizesi başvurusu tercüme edilmiş evraklarla yapılmalıdır. 

İngiltere vizesi başvuru dosyanız ana dili İngilizce olan vize memurları tarafından incelenir. Dolayısıyla tercümesi olmayan evraklar dikkate alınmaz. İngiltere Konsolosluğu İngiltere vizesi başvurusunda istenen belgelerin çoğunu İngilizce tercümeli olmasını zorunlu kılmıştır. İngilizce tercüme istenilen belgelerin başında şirket evrakları, otel ve uçak rezervasyonunuz gelmektedir. Bu tercümelerin ise belli kalıplar ve yazım kuralları/kalıpları çerçevesinde yazılmış olması gerekmektedir. Bu kurallara uyulmaması halinde İngiltere Vize reddi ile sonuçlanmaktadır.

İngiltere vizesi başvurunuzun vize memuru tarafından dikkate alınabilmesi için, İngilizce olmayan destekleyici belgelerin tercümesini teslim etmeniz gerekir. Hesap ekstresi ve ödeme makbuzları da buna dâhildir. Tercüme edilen belgeler doğrulama amacıyla asıllarıyla birlikte teslim edilmelidir. Tercüme edilen belgelerin tümü şu bilgileri içermelidir:

- Asıl belgenin doğru tercümesi olduğuna dair tercümanın tasdiki,

- Tercüme tarihi,

- Tercümanın tam adı ve imzası,

- Tercümanın iletişim bilgileri.

Her çeşit İngiltere vizesi ve İngiltere ile ilgili her konuda profesyonel danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız lütfen İngiltere vizesi başvuru hattı üzerinden uzman ve tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

  • "İngiltere Vizesi Başvurusunda Tercümenin Önemi" sayfası 826 defa okundu
  • İngiltere vizesi, İngilizce tercüme
  •   «  İngiltere Vizesi Başvurusunda Tercümenin Önemi sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin