İngiltere Vizesi Randevusu Nasıl Alınır?

2018-03-26 00:21:57

İngiltere vizesi, İngiltere vizesi başvurusu, Teleperformance İngiltere Vize Başvuru Merkezi, randevu, İngiltere Konsolosluğu

İngiltere vizesi almak için Teleperformance İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden randevu alarak İngiltere vizesi başvurusu yapılmaktadır.

İngiltere vizesi almak isteyen şahıslar, İngiltere Konsolosluğu’ndan değil Teleperformance İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden randevu alarak İngiltere vizesi başvurusu yapabilirler. Başvuru sahipleri genellikle başvurularını İngiltere Konsolosluğu’na yapacaklarını düşünmektedir. Ancak başvurular, Teleperformance İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne yapılmakta ve ardından İngiltere İstanbul Başkonsolosluğu’nda değerlendirilmektedir. İngiltere vizesi başvurusu yapmak için öncelikle başvuru formu online olarak doldurulmalı ve gönderilmelidir. Online başvuru tamamlandıktan sonra, formun bir yazıcı kullanarak çıktısının alınması ve imzalanması gerekir.

Online başvuru tamamladıktan sonra, başvuru numarasını içeren bir e-posta mesajı verilmiş olan e-mail adresine gönderilir. Bu numara mutlaka not edilmelidir. Bunun ardından başvuru sahibi, bir vize başvuru merkezinden randevu almak için Teleperformance İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nin online randevu servisine yönlendirilecektir. Randevunun tarihi, online vize başvurusunun tamamlandığı tarihten itibaren 90 günü geçemez. Yüz fotoğrafı ve parmak izini kapsayan biyometrik bilgileri ve başvuru dosyasını ibraz etmek amacıyla Teleperformance’tan alınan randevuya katılarak İngiltere vizesi başvurusunu tamamlanmaktadır. Yapılan vize başvurusu, 3 hafta içinde açıklanacaktır. Yalnızca bazı durumlarda bu süre 3 haftayı geçebilmektedir. Oturum iznini kapsayan vizeler bu durumun dışındadır ve 90 gün içerisinde açıklanmaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yaparkenşunu unutmayınız ki bu vize başvurusunda dosyanıza ekleyeceğiniz belgeler çok önem taşır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması hem de herhangi bir sebeple karşılaşılabilecek vizenin reddi durumunda sonucun olumluyla değiştirilebilmesi açısından oldukça önem taşımaktadır. İngiltere vizesi türleri ile ve başvurularına dair daha ayrıntılı bilgi almak ve dosyanızı İngiltere Göçmenlik Hukuku konusunda uzman danışmanlarımızla birlikte hazırlamak için İngiltere Vizesi Danışma Hattıvasıtasıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.  

  • "İngiltere Vizesi Randevusu Nasıl Alınır?" sayfası 981 defa okundu
  • İngiltere vizesi, İngiltere vizesi başvurusu, Teleperformance İngiltere Vize Başvuru Merkezi, randevu, İngiltere Konsolosluğu
  •   «  İngiltere Vizesi Randevusu Nasıl Alınır? sayfasını paylaş
x

Bizi Takip Edin